Kolísky na vajcia do liahne – PLMASCHINE

5,10 7,70 

✅ Presná funkčnosť,
✅ jednoduchá manipulácia ich robia neodmysliteľným prvkom pre každého,
✅ na dosiahnutie excelentných výsledkov v inkubačnom procese.

Tovar na sklade 🚚✅

  Popis

  Kolísky na vajcia predstavujú neoddeliteľnú súčasť automatických prekladačov, ktoré revolučne zefektívňujú proces inkubácie vajec v priemyselných prostrediach. Vyhotovené z kvalitného kovu a formované do dokonale prispôsobených tvarov, tieto kolísky zabezpečujú bezpečné a stabilné uloženie vajec počas kritických prvých dvoch fáz inkubácie.

  Ich inteligentný dizajn umožňuje neustále a plynulé nakláňanie vajec doprava a doľava, simulujúc tak prirodzený proces, ktorý by inak vykonávali samice v prírode. Tento mimoriadne jemný pohyb je kľúčový pre optimálny vývoj embryí a zabezpečuje rovnomerné rozloženie živín a kyslíka, čo v konečnom dôsledku vytvára najlepšie podmienky pre vývin budúcich mláďat.

  S ohľadom na rozmanitosť veľkostí vajec, ktoré môžu byť v priemyselnej prevádzke spracovávané, ponúkame širokú škálu kolískových variant, ktoré sa ľahko prispôsobia individuálnym potrebám zákazníka. Ich výmenu je možné vykonať v priebehu niekoľkých minút, čo umožňuje rýchlu adaptáciu na zmeny v procese inkubácie a zabezpečuje neustálu optimalizáciu výkonu inkubátora.

  Tieto kolísky predstavujú spoľahlivú a efektívnu súčasť automatizovaných systémov inkubácie, ktoré maximalizujú úspešnosť vývinu embryí a zvyšujú produktivitu v priemyselnom prostredí. Ich presná funkčnosť a jednoduchá manipulácia ich robia neodmysliteľným prvkom pre každého, kto sa snaží dosiahnuť excelentné výsledky v inkubačnom procese.

  Ďalšie informácie

  Druhy

  univerzálna kolíska pre liahne – pre všetky typy vajec od prepeličích po morčacie (HU 100FSK, MIDI 100 FSK, MIDI 55FSK, MIDI F230, MIDI F230 S, MIDI F500, MIDI F500 S), Univerzálna kolíska pre liahne (krátka) "Od prepeličích po morčacie pre všetky veľkosti vajec" (MIDI 60 FSK, MIDI F90, MIDI F90S), kolieska do inkubátora – emu, Kolieska do inkubátora – preprelice, Kolieska do inkubátora – preprelice (krátke), Kolieska do inkubátora – hus (krátke), Kolieska do inkubátora – hus, Kolieska do inkubátora – pštros