SK 75F Kompaktná vykurovacia jednotka – PLMASCHINE

117,00 

✅ Vykurovacia jednotka sa vloží do štrbiny vyrezanej v hornej časti boxu inkubátora,
✅ pripojí sa k elektrickej sieti a
je okamžite funkčná.

Tovar na sklade 🚚✅

  Katalógové číslo: 19 Kategória: Značka:

  Popis

  SK 75F Kompaktná vykurovacia jednotka.

  Obsahuje ventilátor na zmiešavanie vzduchu, vykurovacie telesá, riadiacu jednotku so sondou, digitálny teplomer s osvetleným číselníkom, LED diódu vykurovania a tlačidlá na nastavenie.

  Vykurovacia jednotka sa vloží do štrbiny vyrezanej v hornej časti boxu inkubátora, pripojí sa k elektrickej sieti a je okamžite funkčná. Ventilátor beží nepretržite a na displeji sa zobrazuje teplota inkubačného boxu. LED dióda vykurovania nad displejom bude spočiatku svietiť stále, čo znamená, že vykurovanie je na maxime, potom, keď sa vnútorná teplota priblíži k požadovanej hodnote, regulátor začne znižovať výkon vykurovania, čím sa skráti vykurovací prúd, LED dióda bude blikať. Program PID regulácie výkonu zabudovaný v regulátore mení pomer zapnutia a vypnutia ohrevu, čím nachádza rovnováhu medzi množstvom privádzaného tepla a tepelnými stratami inkubátora, t. j. upravuje teplotu na desatinu stupňa.

  Aká by mala byť teplota?

  Ak najprv stlačíte tlačidlo „UP“ (a pustíte ho), bliká nastavená hodnota, aká by mala byť teplota?

  Ak chcete zmeniť požadovanú teplotu, môžete pokračovať pomocou tlačidiel UP a DOWN a zadať, koľko chcete. Po niekoľkých sekundách „prijme“ nový príkaz a začne sa meniť na novú hodnotu.

  Nastavenú hodnotu nezabudne, t. j. po výpadku napájania sa vráti na hodnotu, na ktorej bola.