Strojové prekladače na lúpanie – PLMASCHINE

38,20 114,50 

✅ Zabezpečuje ideálnu rýchlosť otáčania vajec,
✅ každé embryo dostane najlepšiu možnú šancu na zdravý a silný vývin,
✅ zabezpečuje optimálne podmienky pre zdravý vývin embryí,
✅ každé vajce bude pod dohľadom optimálne otáčané.

Tovar na sklade 🚚✅

  Popis

  Liehňové sústruhy predstavujú inovatívne mechanické zariadenia, ktoré redefinujú proces inkubácie vajec a zabezpečujú optimálne podmienky pre zdravý vývin embryí. Ich mechanické časti sú vyrobené z odolného kovu, čo zaručuje ich spoľahlivosť, trvanlivosť a precíznu funkčnosť počas celého životného cyklu.

  Jedným z najvýznamnejších prvkov liehňových sústruhov je ich otáčací mechanizmus, ktorý zabezpečuje neustále nakláňanie vajec o 45 stupňov doprava a doľava každé dve hodiny. Tento precízny pohyb simuluje prirodzené správanie samice kuriatka vo svojom hniezde a zabezpečuje rovnomerné rozloženie vnútorných živín v každom vajci. Tým sa dosahuje ideálna rýchlosť otáčania vajec, čo je kritický faktor pre úspešný vývin embryí.

  Vďaka tomuto špecifickému otáčaciemu mechanizmu sa zabezpečuje, že každé embryo je vystavené rovnomernému teplotnému rozloženiu počas celého inkubačného procesu. To je kľúčové pre vytvorenie optimálnych podmienok pre rýchly a zdravý vývin mláďat. Sústruhy sú navrhnuté tak, aby poskytovali stabilný a bezpečný pohyb, ktorý chráni vajcia a zároveň im umožňuje optimálne rastové podmienky.

  Naši líhňoví sústruhy sú výsledkom spojenia pokročilej technológie a dlhoročných skúseností v oblasti chovu a inkubácie. Ich presná konštrukcia a spoľahlivý výkon ich robia nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto sa zaoberá profesionálnym chovom. S našimi líhňovými sústruhmi môžete mať istotu, že každé vajce bude pod dohľadom optimálne otáčané a že každé embryo dostane najlepšiu možnú šancu na zdravý a silný vývin.

  Ďalšie informácie

  Druhy

  F 100/230V (pre liahne HU100 FSK, MIDI 100 FSK), F 100/12V (pre liahne HU100 FSK, MIDI 100 FSK), F30 strojový prekladač (pre liahne MIDI 60 FSK), F30 MIDI prekladač do liahne (pre liahne MIDI F90 S – 3 prekladač/stroj), F500/F100 MIDI prekladač do liahne (pre liahne MIDI F500, MIDI F500 S, MIDI EMU 64, MIDI EMU 64 S, MIDI STR 36, MIDI STR 36 S), F500/F100 MIDI prekladač do prepeličie liahne (pre liahne MIDI F500, MIDI F500 S, MIDI EMU 64, MIDI EMU 64 S, MIDI STR 36, MIDI STR 36 S), F55 prekladač (pre liahne MIDI F55 FSK), F77 MIDI prekladač (pre liahne MIDI F230 a MIDI F230 S – 3 prekladač/stroj)