Zásobník pre niekoľko typov inkubátorov – PLMASCHINE

25,50 38,30 

✅ Presná konštrukcia a
✅ spoľahlivý výkon,
✅ nenahraditeľný partner pre každého, kto sa zaoberá profesionálnym inkubovaním.

Tovar na sklade 🚚✅

  Popis

  Vlnovcové podnosy z perforovaného oceľového plechu predstavujú špičkové príslušenstvo pre priemyselné inkubátory, ktoré redefinuje efektivitu a spoľahlivosť v procese vývinu mláďat. Navrhnuté s ohľadom na najvyššiu úroveň funkcionality, tieto podnosy sú nepostrádateľným prvkom v priemyselných systémoch, kde sa využívajú na šetrné a bezpečné uchovávanie vajec.

  Ich perforovaný oceľový plech zaručuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a zabezpečuje rovnomerné vyhrievanie, čím výrazne prispieva k zdraviu a vitality embryí. Vajcia, už oslobodené od potreby otáčania počas posledných troch dní, nájdu v týchto podnosoch ideálne prostredie pre bezproblémový vývoj. S precíznym premysleným dizajnom umožňujú bezchybné prenášanie vajec z otáčacích strojov priamo do podnosov, kde sa následne odohráva zázrak zrodenia nového života.

  Vďaka ich ergonomickému tvaru a odolnému materiálu sú tieto podnosy nielen ľahko manipulovateľné, ale aj odolné voči nástrahám priemyselnej prevádzky. Ich presná konštrukcia a spoľahlivý výkon ich robia nenahraditeľným partnerom pre každého, kto sa zaoberá profesionálnym inkubovaním. Spolu s inkubátormi tvoria kompletný systém, ktorý podporuje optimálny rast a zdravý vývoj mláďat a zvyšuje úspešnosť chovu na nové úrovne.

  Ďalšie informácie

  Druhy

  Zásobník do inkubátora B100, Zásobník do inkubátora B30, Zásobník do inkubátora B75